GOOGLE ADS DANIŞMANLIĞI

Google Ads (AdWords) Nedir?

Google Ads (eski adıyla Google Adwords) Google’ın, Google Arama Motoru ve bağlı sitelerinde ürünlerinizi veya hizmetlerinizi pazarlamanıza yardımcı olmak için geliştirdiği bir sistemdir. İnsanlar çeşitli konular üzerinde araştırma yaptığında, bu aramalar için reklam metni, arama sayfasının üstünde ve yanında “sponsorlu bir bağlantı” olarak görünür. Sistem bir “tıklama başına ödeme (ppc)” sistemidir; Reklamınızın bir dizi kelime öbeği için teklif vererek nerede görüneceğini belirleyin. Ama yalnızca birileri reklamınızı tıklarsa, teklif ettiğiniz tutarı ödersiniz, bu nedenle tıklama başına ödeme ifadesi kullanılır!

Facebook gibi diğer PPC platformlarının aksine, Google Reklamları, reklamverenlere insanlara ulaşmak için iki temel yol sunmaktadır: 1) Google Arama Ağı ve 2) Google Görüntülü Reklam Ağı üzerinden. Bu yaklaşımlar işlevsel olarak çok farklı olsa da, her ikisi de reklamverenlerin reklamlarını alakalı kitlelere göstermek için teklif verdikleri bir PPC teklif sistemi kullanır.

Neden Google Reklamları Kullanmalısınız?

Google Arama ve Görüntülü Reklam Ağı‘nı kullanarak ürününüz veya hizmetinizle ilgili milyonlarca kişiye kolayca erişebilirsiniz. Google’da her gün milyarlarca arama vardır ve Google’ın birlikte çalıştığı milyonlarca ortak web sitesi vardır. Google Reklamları çok esnek ve ölçülebilirdir. Bütçenizi istediğiniz miktara göre ayarlayabilir ve reklamlarınızın nerede ve nasıl görüneceğini tam olarak kontrol edebilirsiniz.

SEO‘dan çok daha hızlı ve daha etkili. Diğer reklam sistemlerinden çok daha yüksek bir dönüşüm oranı sağlar. Ayrıca, oldukça gelişmiş raporlama sistemi sayesinde, reklamlarınızı etkili bir şekilde analiz edebilir ve stratejinizi buna göre belirleyebilirsiniz.

DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

setup

Hesap ve Kampanya Kurulumu

keyword-research

Kapsamlı Anahtar Kelime Araştırması

search-display-network

Arama ve Görüntüleme Ağları

landing-page-optimization

Açılış Sayfası Optimizasyonu

team-collaboration

Size Özel Danışmanlık Ekibi

conversion-budget-tracking

Bütçe ve Dönüşüm İzleme

campaign-level-reporting

Kampanya ve Cihaz Seviyesinde Raporlama

monthly-calls-meetings

Analiz İçin Aylık Aramalar ve Toplantılar

Niçin İnternet Sistemi?

İnternet Sistemi, Google Arama ve Görüntülü Reklam kampanyalarında uzman ve deneyimli kadrosuyla, bütçenizi en etkili şekilde kullanarak ürünlerinizi ve hizmetlerinizi milyonlarca potansiyel müşteriye ulaştırır.
DAHA YÜKSEK VE KALİTELİ TRAFİK
DAHA DÜŞÜK MALİYETLER
YÜKSEK GERİ DÖNÜŞLER

UZMANIMIZA DANIŞIN

Bizi arayabilir, bize email gönderebilir ya da aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz