E-TİCARET

E-Ticaret Hizmetleri

Elektronik Ticaret veya İnternet Ticareti olarak da bilinen E-Ticaret, interneti kullanarak mal veya hizmet alımı ve satımı ile bu işlemlerin gerçekleştirilmesi için para ve verilerin aktarılması anlamına gelir. E-ticaret genellikle fiziksel ürünlerin çevrimiçi satılmasını ifade etmek için kullanılır, ancak internet üzerinden kolaylaştırılan her türlü ticari işlemi de tanımlayabilir.

Dünyanın önde gelen E-Ticaret Platformlarından WooCommerce altyapısı ile müşterilerimizin çevrimiçi mağazalarını geliştiriyoruz.


Woocommerce Altyapısı İle Sıfırdan E-Ticaret SitesiDijital Pazarlama Girişimi BaşlatılmasıBelirli Bir Dijital Kanalda Sonuçları Optimize EtmeE-Ticaret Pazarlamasında Sonuçları Analiz EtmeBir Web Sitesini veya Pazarlama Kampanyasını Test EtmeSatış Dönüşüm Hunilerini Ayarlama veya İyileştirmeÜrün / Niş Seçimi Konusunda DanışmanlıkBüyük Stratejik Sorunlara Yönelik KılavuzE-Ticaret Kullanıcı Deneyimini İyileştirmeDiğerleri

İnternet Sistemi Yazılım ve Mühendislik Firması olarak; Web Tasarım ve Yazılım Geliştirme, E Ticaret, Google Reklamları, Sosyal Medya Reklamları alanlarında uzman mühendis kadrosuyla uzun yıllardır danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. İnternet Sisteminizi Biz Kuruyoruz Siz Kazanıyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey şimdi bizimle iletişime geçmek.

SOSYAL MEDYA

BİZE YAZIN

BİZE ULAŞIN