SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Sosyal Medya Danışmanlığı için 2 Hizmetimiz Vardır:

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri ve Sosyal Medya Reklamcılık Hizmetleri

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetlerimizle, işletmenizin marka bilinirliğini ve websitenizin trafiğinin artmasını sağlıyoruz. Sosyal medya pazarlama hizmetlerimizle, ürünleriniz veya hizmetlerinizle ilgilenen takipçilerin sayısını artıracağız. Bir sonraki adımda, takipçilerinizin tipik müşterilerinizin demografik özellikleri, ilgi alanları ve davranışlarıyla eşleşmelerini sağlayacağız.

Takipçilerinizle beğeniler veya yorumlar gibi etkileşimler yoluyla etkileşim kurduğunuzda, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi satın alma olasılıkları daha yüksektir. Sağladığımız danışmanlık hizmeti ile birlikte etkileşim sayınızı ve beraberinde kazancınızı da artıracaksınız.

Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

Günümüz internet çağında insanlar gün içerisinde yaptıklarını, mesajlarını, fotoğraflarını, videolarını ve daha birçok içeriğini sosyal medya kanalları üzerinden paylaşmaktadırlar. Tüm bu paylaşımlar çeşitli sosyal medya platformları aracılığıyla toplanmakta ve büyük veriler oluşmaktadır. İşte bu verilere göre ise insanlar tüketici sınıflarına ayrıştırılmaktadır.

Tatil yapmayı sevenler, alışveriş meraklısı insanlar,  evcil hayvanlara ilgi duyanlar, moda ile ilgilenenler ve daha birçok tüketici sınıfı… Bundan dolayı bu hedef kitlelere ulaşmak isteyen markalar için sosyal medya reklamları vazgeçilmez bir pazarlama aracı haline gelmiştir.

PLATFORM TABANLI PAZARLAMA

facebook-marketing

Facebook Pazarlama

instagram-marketing

Instagram Pazarlama

twitter-marketing

Twitter Pazarlama

pinterest-marketing

Pinterest Pazarlama

DANIŞMANLIK HİZMETLERİMİZ

setup

Sayfa & Profil & Kampanya Kurulumu

keyword-research

Takipçi Araştırma & İçerik Stratejisi

developing-social-media-strategy

Sosyal Medya Stratejisi Geliştirme

landing-page-optimization

Açılış Sayfası Optimizasyonu

team-collaboration

Size Özel Danışmanlık Ekibi

conversion-budget-tracking

Bütçe ve Dönüşüm İzleme

campaign-level-reporting

Kampanya & Cihaz Seviyesinde Raporlama

monthly-calls-meetings

Analizler İçin Aylık Konuşma ve Toplantılar

Niçin İnternet Sistemi?

Internet Sistemi, Sosyal Medya Pazarlama ve Sosyal Medya Reklamcılık Servislerindeki uzman ve deneyimli kadrosuyla, bütçenizi en etkili şekilde kullanarak ürünlerinizi ve hizmetlerinizi milyonlarca potansiyel müşteriye sunmaktadır.
ÇOK DAHA FAZLA TRAFİK
DAHA DÜŞÜK BÜTÇELER
DAHA YÜKSEK GETİRİLER

ŞİMDİ BİR UZMANIMIZLA GÖRÜŞÜN

Bizi arayabilir, bize email gönderebilir ya da aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

İnternet Sistemi Yazılım ve Mühendislik Firması olarak; Web Tasarım ve Yazılım Geliştirme, E Ticaret, Google Reklamları, Sosyal Medya Reklamları alanlarında uzman mühendis kadrosuyla uzun yıllardır danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. İnternet Sisteminizi Biz Kuruyoruz Siz Kazanıyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey şimdi bizimle iletişime geçmek.

SOSYAL MEDYA

BİZE YAZIN

BİZE ULAŞIN