WEB UYGULAMA GELİŞTİRME

Web Uygulaması Nedir?

Web Uygulaması ya da Web Aplikasyonu, kullanıcıların İnternet üzerinden erişebilecekleri uzak sunucularda uygulama programları oluşturmaktır. Bir web uygulamasına bir ağ üzerinden erişilebilir ve bir bilgisayara veya başka bir cihaza indirilmesi gerekmez. Bir son kullanıcı bir web uygulamasına Google Chrome, Safari veya Mozilla Firefox gibi bir web tarayıcısı üzerinden erişebilir.

Web Uygulamalarına örnek olarak Online Bankacılık, Sosyal Ağ, Online Rezervasyon, e-Ticaret / Alışveriş Sepeti Uygulamaları, İnteraktif Oyunlar, Online Eğitim, Online Anketler, Bloglar, Online Forumlar, İçerik Yönetim Sistemleri vb. uygulamalar gösterilebilir.

Size Ne Sunuyoruz?

Bir kuruluşun iş süreçlerini ve işlemlerini derinlemesine anlamak ve her bir iş parçasının iş hedeflerinizle net bir şekilde uyuşmasını sağlamak için müşterimizle ortak bir çalışmayla oluşturduğumuz müşteriye özel web tabanlı projeler geliştiriyoruz.

Genellikle modüler bir yaklaşım kullanıyoruz – gerektiğinde özel yapım bileşenler oluşturmak ve riski, proje zaman çizelgesini ve uygulama maliyetini en aza indirmek için mevcut ürünleri sorunsuz bir şekilde entegre etmek için kullanıyoruz. Özel yapım yazılımlar genellikle pazardaki belirli bir teknoloji ürünüyle eşleşmeyen benzersiz işlemleri olan işletmeler için kullanılır.

GELİŞTİRME SÜREÇLERİMİZ

project-review
Amacı, Hedefi ve Yol Haritasını Belirleme
team-collaboration
Takım İçi  İşbirliği ve Proje Yönetimi
third-party-analysis
Teknoloji Seçimi ve Teknik Özellikler
techonology-selection-2
Üçüncü Parti Sağlayıcı Analizi ve Seçimi
design-layout-2
Uygulama Görsel Kılavuzu, Tasarım Düzeni, Arayüz Tasarımı
database-structure-design
Veri Tabanı Tasarımı ve Uygulama Geliştirme
app-testing
Kalite Güvencesi, Tarayıcı Uyumluluğu, Yük Testi
maintenance-usability-performance-security
Bakım, Kullanılabilirlik, Performans, Güvenlik

Uyumlu, Hızlı, Ölçeklenebilir ve Güvenli Web Uygulamaları

Endüstri devleri tarafından öne sürülen en iyi uygulamaları takip ederek ve en ileri teknoloji çerçevelerini oluşturarak, yüksek kalitede kod üretiyoruz.
responsive&fast
UYUMLU VE HIZLI
scalable
ÖLÇEKLENEBILIR
secure-web
GÜVENLİ

KULLANILAN TEKNOLOJİLER

UZMANIMIZA DANIŞIN

Bizi arayabilir, bize email gönderebilir ya da aşağıdaki formu kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz

Lütfen * işaretli alanları boş bırakmayınız!


İnternet Sistemi Yazılım ve Mühendislik Firması olarak; Web Tasarım ve Yazılım Geliştirme, E Ticaret, Google Reklamları, Sosyal Medya Reklamları alanlarında uzman mühendis kadrosuyla uzun yıllardır danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. İnternet Sisteminizi Biz Kuruyoruz Siz Kazanıyorsunuz. Yapmanız gereken tek şey şimdi bizimle iletişime geçmek.

SOSYAL MEDYA

BİZE YAZIN

BİZE ULAŞIN